ERL0730K000GKEB500
MFR.Part #
ERL0730K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3453226
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors