BFC238330113
MFR.Part #
BFC238330113
JLCPCB Part #
C3787973
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS