BFC238321514
MFR.Part #
BFC238321514
JLCPCB Part #
C7220526
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 510nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS