BFC238321393
MFR.Part #
BFC238321393
JLCPCB Part #
C3793321
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 39nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS