BFC238321114
MFR.Part #
BFC238321114
JLCPCB Part #
C3804634
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 220V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS