BFC238341114
MFR.Part #
BFC238341114
JLCPCB Part #
C3804761
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS