BFC238320274
MFR.Part #
BFC238320274
JLCPCB Part #
C3801638
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 270nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS