BFC238314914
MFR.Part #
BFC238314914
JLCPCB Part #
C3784416
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 910nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS