BFC238314244
MFR.Part #
BFC238314244
JLCPCB Part #
C3809413
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 240nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS