RCV2010100MJNEFAT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCV2010100MJNEFAT
JLCPCB Part #
C1513436
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS