BFC238312164
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238312164
JLCPCB Part #
C3793612
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS