BFC238313164
MFR.Part #
BFC238313164
JLCPCB Part #
C3810351
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160nF 200V、400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS