BFC238304564
MFR.Part #
BFC238304564
JLCPCB Part #
C3781781
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 560nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS