BFC238066682
MFR.Part #
BFC238066682
JLCPCB Part #
C3789153
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 6.8nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS