BFC238066242
MFR.Part #
BFC238066242
JLCPCB Part #
C5558192
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 2.4nF 200V、630V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS