BFC238065562
MFR.Part #
BFC238065562
JLCPCB Part #
C5578133
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 5.6nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS