BFC238065392
MFR.Part #
BFC238065392
JLCPCB Part #
C6131311
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 3.9nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS