BFC238065222
MFR.Part #
BFC238065222
JLCPCB Part #
C3786169
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 2.2nF 200V、630V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS