MKP2J016801C00JF00
MFR.Part #
MKP2J016801C00JF00
JLCPCB Part #
C6904419
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 6.8nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS