BFC238056512
MFR.Part #
BFC238056512
JLCPCB Part #
C3787333
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 5.1nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS