IHDF1300AEEH1R0K1A
MFR.Part #
IHDF1300AEEH1R0K1A
Description
0.79mΩ 1uH 230A 39MHz 72A AEC-Q200 ±10% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS