BFC238056203
MFR.Part #
BFC238056203
JLCPCB Part #
C3810579
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 20nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS