BFC238046203
MFR.Part #
BFC238046203
JLCPCB Part #
C3791875
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 20nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS