BFC238045103
MFR.Part #
BFC238045103
JLCPCB Part #
C3798809
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 160V、250V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS