BFC238052123
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238052123
JLCPCB Part #
C3797032
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 12nF 200V、400V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS