BFC238046243
MFR.Part #
BFC238046243
JLCPCB Part #
C3798689
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 24nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS