BFC238045273
MFR.Part #
BFC238045273
JLCPCB Part #
C3807025
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 27nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS