BFC237514433
MFR.Part #
BFC237514433
JLCPCB Part #
C3782352
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 43nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS