BFC238042223
MFR.Part #
BFC238042223
JLCPCB Part #
C3787612
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 22nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS