BFC238342223
MFR.Part #
BFC238342223
JLCPCB Part #
C3787893
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS