FKP2C015601D00HSSD
MFR.Part #
FKP2C015601D00HSSD
JLCPCB Part #
C6251554
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 40V、63V 5.6nF ±2.5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS