BFC238032623
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238032623
JLCPCB Part #
C3786906
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 62nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS