BFC238031153
MFR.Part #
BFC238031153
JLCPCB Part #
C6132321
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 15nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS