BFC238026823
MFR.Part #
BFC238026823
JLCPCB Part #
C3783183
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 82nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS