BFC238025513
MFR.Part #
BFC238025513
JLCPCB Part #
C3796391
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 51nF 63V、100V ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS