BFC238025273
MFR.Part #
BFC238025273
JLCPCB Part #
C3799350
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 27nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS