BFC238022433
MFR.Part #
BFC238022433
JLCPCB Part #
C3802220
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 43nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS