BFC237965823
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237965823
JLCPCB Part #
C3788308
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS