Y000783R3000B9L
MFR.Part #
Y000783R3000B9L
JLCPCB Part #
C1470513
Description
-55℃~+125℃ 600mW 83.3Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS