BFC237965134
MFR.Part #
BFC237965134
JLCPCB Part #
C3788983
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 130nF 220V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS