BFC237954824
MFR.Part #
BFC237954824
JLCPCB Part #
C3791785
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 820nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS