BFC237945224
MFR.Part #
BFC237945224
JLCPCB Part #
C3798609
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 220nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS