BFC237945334
MFR.Part #
BFC237945334
JLCPCB Part #
C3784561
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 330nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS