BFC237945434
MFR.Part #
BFC237945434
JLCPCB Part #
C3786402
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 430nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS