BFC238354333
MFR.Part #
BFC238354333
JLCPCB Part #
C3801824
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS