BFC237935823
MFR.Part #
BFC237935823
JLCPCB Part #
C3781149
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 82nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS