Y1748115R540T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1748115R540T9L
JLCPCB Part #
C1489950
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 115.54Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS