BFC237934205
MFR.Part #
BFC237934205
JLCPCB Part #
C3803887
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS