BFC237954205
MFR.Part #
BFC237954205
JLCPCB Part #
C3799904
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS