BFC237894912
MFR.Part #
BFC237894912
JLCPCB Part #
C3785757
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 600V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS